Aktuality

Dvoudenní farní pouť – Králíky, Neratov


Obrázek ke zprávě

KAPACITA JIŽ BYLA NAPLNĚNA - VŠECHNA MÍSTA JSOU OBSAZENA.
Děkujeme za pochopení.

Ve dnech 7. a 8. května (neděle, pondělí) navštívíme klášter Hora Matky Boží v Králíkách a kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově. Odjezd v 7:50 z autobusového stanoviště v Třinci.

Neděle: První zastávka Stará Voda u Libavé, kostel zasvěcený sv. Jakubu Většímu a sv. Anně.

V Královské studánce možnost načerpat „zázračnou“ vodu. V poutním kostele se dovíme něco z historie. Odtud již Králíky, klášterní komplex Hora Matky Boží. Ubytování, mše svatá a zbývající  odpolední čas spojený s prohlídkou, modlitbou v kapli Svatých schodů, křížovou cestou v ambitech  kláštera. Večeře.

Pondělí: 
Mše svatá, snídaně a odjezd do Neratova. Poutní kostel je znám svou prosklenou střechou. Zde se seznámíme s jeho historií a okolím. Poté volný čas. I zde možnost nabrat pramenitou vodu.

Předpokládaný návrat v cca 18:00 hodin.
Cena 1800,-Kč – jízdné, stravné – večeře a snídaně, ubytování, manipulační poplatek za ubytování, dar pro kostel ve Staré Vodě, prohlídka v klášteře v Králíkách. Maximální částka. Rozhoduje výběr kategorie pokoje ubytování. Spodní hranice by byla 1500,- Kč. U dětí bude podle věku ještě cena snížena – u stravy.

Zápis 29. ledna. Zaplacená záloha 1000,- Kč je zavazující a nevratná, zájemci si hledají náhradníky  sami. Po termínu zápisu se můžete hlásit telefonicky – 605 302 634. V případě plné obsazenosti, vás  tady budeme informovat. 
Na cestu s námi vyjdi Pane

KiviVložil:Petr Čala
Vloženo:19.1.2023
Zobrazovat do:  7.5.2023   stopCharita Třinec